Професія програміста – найперспективніша в Україні. Так вважає майже половина офісних співробітників, які брали участь в опитуванні «HeadHunter Україна». Опитування щодо найперспективніших професій проводиться не перший рік, але політичні події останнього року сильно вплинули на результати. Якщо торік до першої трійки «найперспективніших» входили програміст, підприємець і юрист, то цього року – програміст, лікар і військовий.

Водночас, професію банкіра, науковця або художника назвали серед найменш перспективних. Підприємці та юристи, які були в лідерах рейтингу в минулому році, тепер змістилися на п’яте і дев’яте місця відповідно. Цікаво, що в рейтингу з’явилися і робітничі професії (19% опитаних), журналісти (15%), працівники МВС, прокуратури, СБУ та МНС (16%) і навіть фермери (13%).

Повністю рейтинг найперспективніших професій виглядає так:

А ось як розташувалися професії в антирейтингу:

Критерії, які визначають перспективність професії, за результатами опитування, це – затребуваність, стабільність галузі та зарплата.

 

Джерело: finance.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>