Правила прийому до Вищого навчального закладу “Національна академія управління” у 2015 році

Провадження освітньої діяльності у Вищому навчальному закладі “Національна академія управління” здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 527446 від 04.11.2014).

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Вищого навчального закладу “Національна академія управління” (далі – приймальна комісія) відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році (далі – Умов прийому), з затверджених наказом Міністерством освіти і науки України 15 жовтня 2014 року № 1172, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 4 листопада 2014 р. за №1390/26167, та затверджені Вченою радою 27 листопада 2014 р., протокол №7.

 

 • Правила прийому;
 • Додаток 1 до Правил прийому;
  Перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання.
 • Додаток 3 до Правил прийому;
  Перелік напрямів підготовки для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття степеню бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) за умови вступу на споріднений напрям підготовки.
 • Додаток 4 до Правил прийому;
  Перелік напрямів для прийому на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (магістра) за спорідненою спеціальністю.
 • Додаток 5 до Правил прийому;
  Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів).
 • Додаток 7 до Правил прийому;
  Вага бала за особливі успіхи та/або за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу.
 • Додаток 8 до Правил прийому.
  Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до Вищого навчального закладу «Національна академія управління».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>